O nas

jak to wszystko się stało?

Witajcie!

Jesteśmy Ania i Kamil i od 2012 roku prowadzimy małą, domową hodowlę Śledzikujący Bern zarejestrowaną w ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce) oraz w FCI (Fédération Cynologique Internationale). Oboje pracujemy zawodowo, a działalność hodowlana jest naszą pasją.

Nasze psy mieszkają razem z nami w domu. Śpią w naszej sypialni, wylegują się na kanapach i towarzyszą nam w pracy. Codziennie chodzimy na długie spacery, a że mieszkamy tuż pod Narwiańskim Parkiem Narodowym, to piękne tereny i wodę mamy tuż za bramą. Również wakacje spędzamy razem – najchętniej w górach, wszyscy uwielbiamy długie wędrówki.

W naszej hodowli szczególna uwagę zwracamy na zdrowie. Przy doborze pary hodowlanej najwieksze znaczenie ma dla nas długość życia przodków i choroby, z którymi się zmagali. Chcemy zrobić wszystko co możliwe, by szczeniaki trafiające do swoich nowych domów żyły ze swoimi właścicielami jak najdłużej w dobrym zdrowiu. Bardzo duży nacisk kładziemy także na socjalizację. Wiemy, jakie to ważne – dzięki temu nasze psy są zrównoważone, spokojne i możemy bezpiecznie poruszać się w różnych okolicznościach – niezależnie od tego, czy spotykamy stado krów, czy idziemy ruchliwą ulicą w mieście.

śledziowa

Ania Łotowska-Ćwiklewska

Z wykształcenia jestem (ludzkim) lekarzem anestezjologiem.
Od 2015 roku prowadzę bloga Śledź też pies, na którym edukuję na temat życia w zgodzie z psami. Psy były w mojej rodzinie odkąd pamiętam i nie wyobrażam sobie bez nich życia. Oprócz psów lubię jazdę konną, chodzenie po górach… i swoją pracę.

Razem z mężem prowadzimy nie tylko hodowlę, ale również sklep internetowy, w którym sprzedajemy m.in karmę dla psów naszej własnej produkcji.

śledziowy

Kamil Ćwiklewski

Z wykształcenia jestem farmaceutą.
Jako dzieciak nigdy nie miałem psów w domu i zakochałem się w nich na serio dopiero, gdy zacząłem z nimi dużo przebywać – u Ani psy były w domu zawsze. Teraz długi spacer czy wycieczka w góry – najlepiej z psami!

Razem z żoną prowadzimy nie tylko hodowlę, ale również sklep internetowy, w którym sprzedajemy m.in karmę dla psów naszej własnej produkcji.

Napisz do nas

2 + 1 =

Kontakt

Ania: +48 510264641
Kamil: +48 600324492

kontakt@sledzikującybern.pl

Zawyki Ferma 24, 18-105 Suraż
woj. podlaskie
ok. 30km od Białegostoku